شرکت فولاد هفت ویژن شماره ثبت : ۴۰۱۴۸۵

دسته بندی محصولات

فولاد هفت

دسته بندی محصولات

فولاد هفت

شرکت فولاد هفت ویژن شماره ثبت : ۴۰۱۴۸۵

فولاد هفت

انواع ورق دریایی

انواع ورق دریایی

طبقه بندی که برای تضمین کیفیت ورق دریایی در دنیا انجام شده است بر طیق موارد زیر می باشد:    CCS / GL / BV / DNV / NK / LR / KR / RINA

این محصول طبق استانداردهای مشخص تولید می شود که در سه گروه طبقه بندی می شود.

  • ورق GL-A
  • ورق A36
  • ورق LR_A

 ورق GL-A

این محصول بالاترین درجه ساختاری از ورق های دریایی را دارد و به طور انحصاری برای صنایع کشتی سازی و زیر دریایی استفاده می شود. مقاومت تسلیم آن MPa235 و مقاومت کششی 400 تا 520 MPa  است. حداکثر ضخامت این گرید 4 مورد است که برای ورق ها 100 میلی متر و برای میله ها 50 میلی متر است. کیفیت این محصول از دیگر استانداردها بالاتر است.

ورق A36

مقاومت این ورق از GL-A کمتر می باشد و در ابعاد استانداردی که در همه دنیا مرسوم است تولید می شود. تراکم این محصول در هر متر مربع 7800 کیلوگرم است و دارای 200 گیگا پاسکال مقاومت تسلیم است. اگر ضخامت های این محصول کمتر از 200 میلی متر باشد استحکام آن حداقل 36000 پوند بر اینچ است که می شود 36000Psi  . حداکثر استحکام کششی با این ضخامت در ورق دریایی A36  بین 58000 تا 8000 پوند بر اینچ است که معادل 400 تا 550 MPa است. 1.5*6 متر و 2*6 متر ابعاد مشخص و استاندارد این محصول است. کارخانه ها این ورق ها را برای اسکله سازی به صورت تسمه و ذوزنقه برش می دهند. کمترین ضخامتی که از این محصول تولید شده 2 میلی متر بوده است ، اگر چه که ضخامت های بیشتر نیز تولید می شود و بیشترین مصرف با ضخامت 6 میلی متر است. از جمله ویژگی های مثبت این محصول انجام تعداد دفعات ذوب فولاد بدون ممنوعیت و تست های مختلف است که باعث می شود A36 را زیاد تولید و مصرف کنند. این محصول از کربن کمتری برخوردار است و از روش کوره الکتریکی یا اکسیژن پایه برای تولید آن استفاده می کنند.

ورق LR-A

این ورق هم از نظر مقاومت تسلیم و کشش نهایی شبیه به ورق GL-A است یعنی 235 مقاومت تسلیم دارد و 400 تا 520 MPa نیز مقاومت کششی آن است. توان کششی این محصول بالا است.

 

 

جهت خرید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

جهت خرید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

راهنمای خرید

پس از استعلام و بررسی قیمت محصول توسط شما با توجه به لیست قیمت قرار داده شده در سایت، کارشناسان فروش فولاد7  ، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش شما را در به صورت پيش فاكتور به اطلاع شما می‌رساند.

چند نکته در هنگام خرید

 تمامی میلگردهای فولادی با آنالیز و بررسی دقیق توسط آزمایشگاه های معتبر کشور در حضور کارشناسان ما و شما مشتری گرامی ارائه می شود.با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان فولاد7  در تماس باشید

Call Now Buttonاستعلام قیمت