شرکت فولاد هفت ویژن شماره ثبت : ۴۰۱۴۸۵

دسته بندی محصولات

فولاد هفت

دسته بندی محصولات

فولاد هفت

شرکت فولاد هفت ویژن شماره ثبت : ۴۰۱۴۸۵

فولاد هفت

در صنایعی که از محصولات فولادی استفاده می­شود، حرکت 2 قطعه کنار هم و ایجاد سایش میان آنها یکی از رویدادهای مخربی است که معمولا خساراتی را به­دنبال دارد.

در صورتی که این پدیده ادامه پیدا کند، ممکن است به خرابی و از کارافتادگی قطعات منجر شود، از همین رو برای جلوگیری از ایجاد خرابی در قطعات متحرک از ورق ضد سایش استفاده می­شود.

این ورق­های فولادی از آلیاژی با درصد کربن بالا ساخته می­شوند که در بالابردن سختی و مقاومت صنایع در برابر سایش تاثیرگذار هستند.

در ادامه مطلب سعی داریم تا اطلاعاتی در خصوص این نوع از محصولات فولادی و انواع آنها برایتان ارائه دهیم، پس پیشنهاد می­کنیم تا پایان همراه ما باشید.

آشنایی با ورق ضد سایش

در واقع به عملیاتی که بر اثر لغزش 2 سطح باعث کاهش جرم و کنده­شدن ذرات سطحی می­شود، سایش می­گویند.

با بالابردن میزان سختی آلیاژ فولادی و استفاده از آن برای ساخت قطعات متحرک، می­توان تا حد زیادی از ایجاد چنین رویدادی جلوگیری کرد، به­همین خاطر ورق ضد سایش با این هدف تولید می­شود.

این محصولات فولادی در برابر خوردگی، جوش­پذیری و ماشین­کاری مقاومت خوبی از خود نشان می­دهند.

صنایعی که از ورق ضد سایش استفاده می­کنند شامل معدن، ماشین­سازی، ادوات کشاورزی و بسیاری موارد دیگر است.

جهت خرید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

جهت خرید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

راهنمای خرید

پس از استعلام و بررسی قیمت محصول توسط شما با توجه به لیست قیمت قرار داده شده در سایت، کارشناسان فروش فولاد7  ، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش شما را در به صورت پيش فاكتور به اطلاع شما می‌رساند.

چند نکته در هنگام خرید

 تمامی میلگردهای فولادی با آنالیز و بررسی دقیق توسط آزمایشگاه های معتبر کشور در حضور کارشناسان ما و شما مشتری گرامی ارائه می شود.با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان فولاد7  در تماس باشید

Call Now Buttonاستعلام قیمت