شرکت فولاد هفت ویژن شماره ثبت : ۴۰۱۴۸۵

دسته بندی محصولات

فولاد هفت

دسته بندی محصولات

فولاد هفت

شرکت فولاد هفت ویژن شماره ثبت : ۴۰۱۴۸۵

فولاد هفت

میلگرد A36

میلگرد A36

میلگرد A36

فولاد A36 با توجه به ترکیب خاص خود مقاومتی ویژه در مقابل املاح و آب شور دریاها از خود نشان می دهد و به همین دلیل در صنایع دریایی، شناورسازی، اسکله سازی و موارد مشابه نیز کاربرد دارد و در قالب های متنوعی از جمله؛ صفحات، میلگرد و ورق نیز تولید می شود.

این میلگرد فولای در ساخت قطعات مختلف فلزی کاربرد دارد و اکثر قطعات بعد از ساخت و تراش آبکاری می شوند.

این میلگرد همینطور در تعمیرات کشتی ها و شناورهای فلزی استفاده های زیادی دارد.

میلگرد A36

میلگرد A36 دارای تراکم ۷۸۰۰ کیلوگرم در هر مترمکعب است. مقاومت فشاری میلگرد فولادی A36 حدود ۲۰۰ گیگا پاسکال (GPa 200) است.

طوری که ضخامت های کمتر از ۲۰۰ میلیمتر دارای حداقل استحکام ۳۶۰۰۰ پوند بر یک اینچ (۳۶۰۰۰ Psi) را دارند و استحکام کششی نهایی آن بین ۵۸۰۰۰ تا ۸۰۰۰ پوند بر هر اینچ (MPa  ۴۰۰ -۵۵۰) است.

میلگرد فولادی A36 بسیار مناسب جهت عملیات جوشکاری است.

میلگرد فولادی A36

میلگرد A36

میلگرد فولای A36 در مجموعه کلاس A میلگرد های تولید شده قرار میگیرد از ویژگی های میلگرد فولای A36 میتوان به تراکم بسیار خوب 7800 کیلوگرم در متر مکعب اشاره نمود که یک گرید بسیار خوب برای این کلاس میباشد از.

میلگرد فولای A36 در صنایع مختلف و برای کاربرد های محتلف مانند صنایع دریایی و شناور سازی و اسکله سازی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد همچنین میلگرد فولای A36 میتوان در قالب های مختلفی مانند میلگرد و ورق و صفحات فولادی تولید و روانه بازار شوند.

میلگرد A36 برای تولید قطعات محتلف فلزی بسیار مورد کاربرد قرار میگیرند قطعاتی که از صفحات و میلگرد A36 تولید میشوند پس از اتمام تولید آبکاری شده و آماده استفاده خواهند بود.

میلگرد A36 همجنین در تعمیرات کشتی ها ولنج های مردم جنوبی و شمالی کشور نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرند 2000 گیگا پاسکال مقدار فشاری است که میلگرد A36 توانایی تحمل آن را دارند که یک عدد بسیار عالی برای این سطح از میلگرد ها خواهد بود پس با استفاده از میلگرد A36 خیال شما بابت استحکام سازه مورد نظرتان خواهید داشت.

میلگرد A36 با توجه به ترکیب خاص خود مقاومتی ویژه در مقابل املاح و آب شور دریاها از خود نشان می دهد و به همین دلیل در صنایع دریایی، شناورسازی، اسکله سازی و موارد مشابه نیز کاربرد دارد و در قالب های متنوعی از جمله؛ صفحات، میلگرد و ورق نیز تولید می شود.

توجه شما رو به محصول دیگری از شرکت فولاد هفت میلگرد ST52 جلب می کنیم .

ترکیب شیمیایی فولاد A36

فولاد A36 از گروه فولادهای کم کربن است و مقدار کربن آن کمتر از ۰.۳ درصد است. کم بودن کربن باعث شده است تا فولاد قابلیت ماشین‌کاری و جوشکاری و شکل پذیری خوبی داشته باشد.

به دلیل وجود چنین خواصی از این فولاد برای کاربردهای عمومی استفاده میشود. فولاد A36 شامل عناصر آلیاژی دیگری مانند منگنز، فسفر، سیلیکون نیز میباشد که برای افزودن خواص شیمیایی و مکانیکی خاص به ای فولاد اضافه میشوند.

کاربرد میلگرد A36

از آنجا که میلگرد A36 استحکام در مقابل ضربه و انعطاف پذیری خوبی دارد از این میلگرد در ساخت قطعات خودرو، ساخت و ساز ساختمانی، تجهیزات سنگین و صنایع و نفت و گاز استفاده میشود. از دیگر کاربردهای آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساخت و ساز پلها
  • ساخت تانکها
  • تجهیزات کشاورزی
  • وسایل خانه
  • صفحات یاتاقن
  • تعمیرات کشتی ها و شناورهای فلزی

میلگرد A36 با توجه به ترکیب خاصی که دارد مقاومت خوبی در برابر املاح و آب شور دریاها از خود نشان میدهد، به همین دلیل در صنایع دریایی، شناور سازی و اسکله سازی کاربرد دارد.

قیمت میلگرد فولادی A36

قیمت روز میلگرد فولادی A36 با توجه به نوسان بازار قیمت میلگرد فولادی قیمت ثابتی ندارد لذا جهت استعلام قیمت میلگرد فولادی A36 با شماره های شرکت فولاد هفت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش ما بروزترین قیمت بازار را به شما اعلام نمایند .

شرکت فولاد هفت ویژن این اطمینان را به شما می دهد که دقیقترین و بروز ترین قیمت بازار را به شما اعلام میکند پس با خیالی آسوده می توانید استعلام قیمت میلگرد فولادی A36 را از ما بخواهید .

جهت خرید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

جهت خرید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

راهنمای خرید

پس از استعلام و بررسی قیمت محصول توسط شما با توجه به لیست قیمت قرار داده شده در سایت، کارشناسان فروش فولاد7  ، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش شما را در به صورت پيش فاكتور به اطلاع شما می‌رساند.

چند نکته در هنگام خرید

 تمامی میلگردهای فولادی با آنالیز و بررسی دقیق توسط آزمایشگاه های معتبر کشور در حضور کارشناسان ما و شما مشتری گرامی ارائه می شود.با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان فولاد7  در تماس باشید

Call Now Buttonاستعلام قیمت